Laatste tabel

Alle intochten        
PlaatsnaamProvincieDagDatumMaandTijdLocatieZwarte Piet J/N
AssenDrenthezaterdag17november1145uurKop van de VaartN
Beilen Drenthezaterdag27november1400uur Haven BeilenJ
Borger Drenthezaterdag24november1030uur DorpspleinJ
Diever Drenthezaterdag24november1400uur J
Emmen Drenthezaterdag17november1200uur Wilhelminastraat Grote KerkJ
Gieten Drenthezaterdag24novemberuur J
HarenDrenthezaterdag17novemberuur J
Hoogeveen Drenthezaterdag17november1400uur GemeentehuisJ
HooghalenDrenthezaterdag24novemberuur J
Roden Drenthezaterdag17november1330uur J
ZuidlarenDrenthezaterdag17november1400uur Haven ZuidlarenJ
ZuidwoldeDrenthezaterdag17novemberuur J
Meppel Drenthe zaterdag17november 1300uur CentrumN
AlmereFlevolandzaterdag17november1030uurHavenkomN
BiddinghuizenFlevolandzaterdag17november1500uurKadeJ
DrontenFlevolandzaterdag24november1300uurMeerpaalpleinJ
EmmeloordFlevolandzaterdag17november1245uurZuiderkadeJ
LelystadFlevolandzaterdag17november1000uurBataviahaven 2N
SwifterbantFlevolandzaterdag17november1330uurWinkelcentrumJ
UrkFlevolandzaterdag17november1600uurHavenJ
ZeewoldeFlevolandzaterdag24november1330uurCentrumJ
AchtkarspelenFrieslanduurJ
LeeuwardenFrieslandzaterdag17november1130uurSchransN
AaltenGelderlandzaterdag17november1200uurCentrumJ
DoesburgGelderlandzaterdag17november1300uurIjsselkadeJ
DoetinchemGelderlandzaterdag17november1345uurDe BleekJ
MaastrichtLimburgzaterdag17november1300uurMaaspromenadeN
VenloLimburgzondag18november1530uurStadshavenJ
VenrayLimburgzondag18november1330uurGrote MarktJ
WeertLimburgzondag18november1400uurWerthaboulevardJ
Den BoschNoord-Brabantzondag18november1200uurMarktN
EindhovenNoord-Brabantzaterdag17november1300uur18 SeptemberpleinN
HelmondNoord-Brabantzondag18november1230uurKasteelpleinJ
Wijk en AalburgNoord-BrabantnovemberuurJ
AlmeloOverijsselzaterdag17november1230uurCentrumhavenJ
EnschedeOverijsselzaterdag17november1100uurBinnenstadJ
HengeloOverijsselzaterdag17november1400uurStationJ
WierdenOverijsselzaterdag17november1400uurStationJ
ZwolleOverijsselzaterdag17november1400uurRodetorenpleinJ
AmersfoortUtrechtzaterdag18november1230uurEemhavenJ
UtrechtUtrechtzondag18november1300uurOude GrachtN
AardenburgZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
ArnemuidenZeelandzaterdag24november1300uurCentrumJ
AxelZeelandzaterdag24november1130uurCentrumJ
BiervlietZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
BreskensZeelandzaterdag17november1430uurCentrumJ
BrouwershavenZeelandzaterdag17november1330uurCentrumJ
BruinisseZeelandzaterdag24november1330uurCentrumJ
Burgh-HaamstedeZeelandzaterdag24novemberCentrumJ
ColijnsplaatZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
DomburgZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
DreischorZeelandzaterdag24november1000uurCentrumJ
GoesZeelandzaterdag17november1300uurCentrumJ
GroedeZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
HansweertZeelandzaterdag17november1500uurCentrumJ
HeinkenszandZeelandzaterdag17november1430uurCentrumJ
HoedekenskerkeZeelandzaterdag1december1130uurCentrumJ
HoekZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
HulstZeelandzondag18november1400uurCentrumJ
IJzendijkeZeelandzaterdag24november930uurCentrumJ
KamperlandZeelandzaterdag2december1300uurCentrumJ
KapelleZeelandzaterdag24november1300uurCentrumJ
KloosterzandeZeelandzaterdag24november1200uurCentrumJ
KoewachtZeelandzondag18november1330uurCentrumJ
KortgeneZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
KoudekerkeZeelandzaterdag17november1330uurCentrumJ
KruiningenZeelandzaterdag24november1430uurCentrumJ
LamswaardeZeelandzaterdag1december1400uurCentrumJ
LewedorpZeelandzaterdag24november1430uurCentrumJ
MiddelburgZeelandzaterdag17november1330uurCentrumN
NoordwelleZeelandzaterdag24november1045uurCentrumJ
OostburgZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
OosterlandZeelandzaterdag2december1330uurCentrumJ
OostkapelleZeelandzaterdag24november1330uurCentrumJ
Oost-SouburgZeelandzaterdag24november1130uurCentrumJ
Oud-VossemeerZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
OuwerkerkZeelandvrijdag24november1530uurCentrumJ
OvezandeZeelandzondag26november1300uurCentrumJ
PoortvlietZeelandzaterdag24november1330uurCentrumJ
RenesseZeelandzaterdag24november1300uurCentrumJ
RetranchementZeelandzaterdag24november1300uurCentrumJ
Sas-van-GentZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
ScherpenisseZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
SchoreZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
Sint JansteenZeelandzaterdag24november1430uurCentrumJ
Sint-AnnalandZeelandzaterdag17november1730uurCentrumJ
Sint-MaartensdijkZeelandzaterdag24november1500uurCentrumJ
Sint-PhilipslandZeelandzaterdag17november1500uurCentrumJ
SluisZeelandzaterdag17november1400uurCentrumJ
SluiskilZeelandzondag18november1400uurCentrumJ
StavenisseZeelandzaterdag17november1430uurCentrumJ
TerneuzenZeelandzaterdag17november1400uurCentrumN
TholenZeelandzaterdag17november1330uurCentrumJ
VeereZeelanddinsdag4december900uurCentrumJ
VlissingenZeelandzaterdag17november1145uurCentrumN
VogelwaardeZeelandzaterdag24november1330uurCentrumJ
VrouwenpolderZeelandzaterdag24november1500uurCentrumJ
WaardeZeelandzaterdag17november930uurCentrumJ
WalsoordenZeelandzaterdag24november1200uurCentrumJ
WestdorpeZeelandzondag26november1430uurCentrumJ
WestkapelleZeelandzaterdag17november1330uurCentrumJ
WolphaartsdijkZeelandzaterdag24november1500uurCentrumJ
YersekeZeelandzaterdag17november1300uurCentrumN
ZaamslagZeelandzaterdag24november1400uurCentrumJ
ZierikzeeZeelandzaterdag17november1330uurCentrumJ
ZoutelandeZeelandzaterdag24november1100uurCentrumJ
AlblasserdamZuid-Hollandzaterdag17november1300uurKinderdijkJ
AlbrandswaardZuid-Hollandnovemberuur
Den HaagZuid-Hollandzaterdag17november1030uurHaven van ScheveningenN
RotterdamZuid-Hollandzaterdag17november1230uurGrote KerkpleinN
Egmond aan de HoefNoord-Holland uurJ
Egmond aan ZeeNoord-Holland uurJ
Egmond-BinnenNoord-Holland uurJ
KoedijkNoord-Holland uurJ
KudelstaartNoord-Holland uurJ
ZaandijkNoord-Holland uurN
Amsterdam (IJburg)Noord-Hollandzaterdag24november13:00uuurN
SchagenNoord-Hollandzaterdag24novemberuurJ
HeilooNoord-Hollandzaterdag24november11:15uuurJ
MuiderbergNoord-Hollandzaterdag24november uurJ
WormerveerNoord-Hollandzaterdag24november14:00uuurJ
ZaandamNoord-Hollandzaterdag24november12:00uuurN
AmsterdamNoord-Hollandzaterdag17november1400uuurRembrandpleinN
HaarlemNoord-Hollandzondag18november13:00uuurN
Bergen (N-H)Noord-Hollandzondag18november13:00uuurJ
MuidenNoord-Hollandzondag18november14:00uuur
PurmerendNoord-Hollandzondag18november13:30uuur
SchoorlNoord-Hollandzondag18november13:00uuur
ZaanstadNoord-Hollandzaterdag17november12:00uuurN
AlkmaarNoord-Hollandzaterdag17november13:30uuurN
AmstelveenNoord-Hollandzaterdag17november10:30uuurN
HoornNoord-Hollandzaterdag17november11:00uuurN
Den HelderNoord-Hollandzaterdag17november10:45uuurJ
MedemblikNoord-Hollandzaterdag17november16:15uuurJ
BeverwijkNoord-Hollandzaterdag17november17:30uuurJ
CastricumNoord-Hollandzaterdag17november13:15uuurJ
AalsmeerNoord-Hollandzaterdag17november14:00uuurJ
UithoornNoord-Hollandzaterdag17novemberuurJ
WeespNoord-Hollandzaterdag17november12:30uuurJ
TexelNoord-Hollandzaterdag17november12:30uuurJ
Amsterdam-NoordNoord-Hollandzaterdag17november10:30uuur
EnkhuizenNoord-Hollandzaterdag17november13:00uuur
IJmuidenNoord-Hollandzaterdag17november12:00uuur
WestzaanNoord-Hollandzaterdag17november17:00uuur
HaarlemmermeerNoord-HollanduurN
HilversumNoord-HollanduurN
PurmerendNoord-HollanduurN
VelsenNoord-HollanduurJ
Gooise MerenNoord-HollanduurJ
HeerhugowaardNoord-HollanduurJ
Hollands KroonNoord-HollanduurJ
HuizenNoord-HollanduurJ
HeemskerkNoord-HollanduurJ
Edam-VolendamNoord-HollanduurJ
DiemenNoord-HollanduurJ
LangedijkNoord-HollanduurJ
HeemstedeNoord-HollanduurJ
WijdemerenNoord-HollanduurJ
BloemendaalNoord-HollanduurJ
KoggenlandNoord-HollanduurJ
Stede BroecNoord-HollanduurJ
DrechterlandNoord-HollanduurJ
EnkhuizenNoord-HollanduurJ
WaterlandNoord-HollanduurJ
ZandvoortNoord-HollanduurJ
WormerlandNoord-HollanduurJ
Ouder-AmstelNoord-HollanduurJ
UitgeestNoord-HollanduurJ
OpmeerNoord-HollanduurJ
LandsmeerNoord-HollanduurJ
LarenNoord-HollanduurJ
BlaricumNoord-HollanduurJ
OostzaanNoord-HollanduurJ
Haarlemmerliede en SpaarnwoudeNoord-HollanduurJ
SchiermonnikoogFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
VlielandFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
RozendaalGelderlandnovemberuurJ
AmelandFrieslandnovemberuurJ
TerschellingFrieslandzaterdag24January 2, 190010:45uuurJ
RenswoudeUtrechtJanuary 2, 1900uurJ
Baarle-NassauBrabantnovemberuurJ
Ten BoerGroningenzaterdag24november14:00uuurJ
Mook en MiddelaarLimburgnovemberuurJ
OnderbankenLimburgnovemberuurJ
ZoeterwoudeZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
Ferwerderadeel / FerwerderadielFrieslandnovemberuurJ
StrijenZuid-HollandnovemberuurJ
EemnesUtrechtJanuary 2, 1900uurJ
LoppersumGroningenJanuary 2, 1900uurJ
ScherpenzeelGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
VaalsLimburgnovemberuurJ
De MarneGroningennovemberuurJ
Alphen-ChaamBrabantnovemberuurJ
OudewaterUtrechtJanuary 2, 1900uurJ
BedumGroningennovemberuurJ
MarumGroningenJanuary 2, 1900uurJ
SimpelveldLimburgnovemberuurJ
BoekelBrabantnovemberuurJ
Mill en Sint HubertBrabantnovemberuurJ
KorendijkZuid-HollandnovemberuurJ
LingewaalGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
DoesburgGelderlandnovemberuurJ
Sint AnthonisBrabantnovemberuurJ
AppingedamGroningennovemberuurJ
HattemGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
GrootegastGroningenJanuary 2, 1900uurJ
PekelaGroningennovemberuurJ
NeerijnenGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
GraveBrabantzondag18november13:00uuurJ
VoerendaalLimburgnovemberuurJ
WoudenbergUtrechtzaterdag17november14:00uuurJ
Kollumerland en NieuwkruislandFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
CromstrijenZuid-HollandnovemberuurJ
SchinnenLimburgnovemberuurJ
Reusel-De MierdenBrabantnovemberuurJ
Bergen (L.)LimburgnovemberuurJ
AalburgBrabantnovemberuurJ
BeeselLimburgzondag18november13:45uuurJ
WinsumGroningenzaterdag17January 2, 190014:20uuurJ
MontfoortUtrechtJanuary 2, 1900uurJ
ZederikZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
HaarenBrabantJanuary 2, 1900uurJ
LopikUtrechtnovemberuurJ
Gulpen-WittemLimburgnovemberuurJ
GiessenlandenZuid-HollandnovemberuurJ
WestvoorneZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
WoudrichemBrabantnovemberuurJ
BunnikUtrechtnovemberuurJ
WestervoortGelderlandnovemberuurJ
NuthLimburgnovemberuurJ
HilvarenbeekBrabantnovemberuurJ
LanderdBrabantnovemberuurJ
EemsmondGroningennovemberuurJ
HarlingenFrieslandzaterdag17november14:00uuurJ
Heeze-LeendeBrabantnovemberuurJ
BeekLimburgnovemberuurJ
Valkenburg aan de GeulLimburgJanuary 2, 1900uurJ
HeumenGelderlandnovemberuurJ
NoordwijkerhoutZuid-HollandnovemberuurJ
AstenBrabantnovemberuurJ
Son en BreugelBrabantnovemberuurJ
StaphorstOverijsselnovemberuurJ
NederweertLimburgnovemberuurJ
GennepLimburg January 2, 1900 uurJ
BrielleZuid-Hollandzondag18november12:00uuurJ
WaalreBrabantnovemberuurJ
OmmenOverijsselJanuary 2, 1900uurJ
Hardinxveld-GiessendamZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
Olst-WijheOverijsselnovemberuurJ
BergeijkBrabant24novemberuurJ
OirschotBrabantzaterdag17January 2, 1900 uurJ
HeerdeGelderlandnovemberuurJ
DrutenGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
EerselBrabant november uurJ
West Maas en WaalGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
Dantumadeel / DantumadielFrieslandnovemberuurJ
MeerssenLimburgnovemberuurJ
ZuidhornGroningennovemberuurJ
WesterveldDrenthenovemberuurJ
SomerenBrabantJanuary 2, 1900uurJ
Midden-DelflandZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
RhenenUtrechtnovemberuurJ
VianenUtrechtzaterdag17January 2, 190013:00uuurJ
LeekGroningenzondag18november14:00uuurJ
HarenGroningenzaterdag17november uurJ
AlblasserdamZuid-HollandnovemberuurJ
BladelBrabantzaterdag17november14:30uuurJ
CranendonckBrabantnovemberuurJ
RoerdalenLimburgnovemberuurJ
BrummenGelderlandnovemberuurJ
Bunschoten-SpakenburgUtrechtnovemberuurJ
LeerdamZuid-HollandnovemberuurJ
TubbergenOverijsselJanuary 2, 1900uurJ
GeertruidenbergBrabantnovemberuurJ
ZundertBrabantzondag18november10:00uuurJ
WoensdrechtBrabantzondag18January 2, 190012:00uuurJ
HillegomZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
LaarbeekBrabantnovemberuurJ
RucphenBrabantJanuary 2, 1900uurJ
ZwartewaterlandOverijsselJanuary 2, 1900uurJ
LosserOverijsselnovemberuurJ
LisseZuid-Hollandzaterdag17november13:00uuurJ
Nuenen, Gerwen en NederwettenBrabantnovemberuurJ
ElburgGelderlandzaterdag17november17:30uuurJ
BorneOverijsselzaterdag17november13:30uuurJ
Loon op ZandBrabantJanuary 2, 1900uurJ
Wijk bij DuurstedeUtrechtzaterdag17november12:00uuurJ
OldebroekGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
GoirleBrabantJanuary 2, 1900uurJ
Neder-BetuweGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
MaasgouwLimburgnovemberuurJ
DongeradeelFrieslandnovemberuurJ
OegstgeestZuid-HollandnovemberuurJ
De WoldenDrenthenovemberuurJ
PuttenGelderlandzaterdag17november13:00uuurJ
VoorstGelderlandnovemberuurJ
HaaksbergenOverijsselzondag18november14:00uuurJ
Oud-BeijerlandZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
WierdenOverijsselnovemberuurJ
MaasdrielGelderlandnovemberuurJ
BaarnUtrechtzaterdag24november13:00uuurJ
DelfzijlGroningennovemberuurJ
CuijkBrabantnovemberuurJ
SteinLimburgnovemberuurJ
SliedrechtZuid-Hollandzaterdag17november09:30uuurJ
AlbrandswaardZuid-HollandnovemberuurJ
Borger-OdoornDrenthenovemberuurJ
Aa en HunzeDrenthenovemberuurJ
SteenbergenBrabantzaterdag17november14:00uuurJ
DuivenGelderlandnovemberuurJ
OoststellingwerfFrieslandnovemberuurJ
VoorschotenZuid-HollandnovemberuurJ
Eijsden-MargratenLimburgnovemberuurJ
WeststellingwerfFrieslandnovemberuurJ
BeuningenGelderlandnovemberuurJ
DongenBrabant January 2, 1900 uurJ
WesterwoldeGroningenJanuary 2, 1900uurJ
NoordwijkZuid-Hollandzaterdag17January 2, 190009:00uuurJ
OisterwijkBrabant november uurJ
WassenaarZuid-HollandnovemberuurJ
DinkellandOverijsselnovemberuurJ
Gilze en RijenBrabantnovemberuurJ
VughtBrabantnovemberuurJ
BurenGelderland november uurJ
Kaag en BraassemZuid-HollandnovemberuurJ
ErmeloGelderlandzaterdag17november14:00uuurJ
AaltenGelderlandnovemberuurJ
GeldermalsenGelderlandnovemberuurJ
WerkendamBrabantzaterdag17november18:30uuurJ
DrimmelenBrabantJanuary 2, 1900uurJ
NunspeetGelderlandzaterdag17January 2, 190014:00uuurJ
LeiderdorpZuid-HollandnovemberuurJ
VeendamGroningenJanuary 2, 1900uurJ
WaddinxveenZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
AchtkarspelenFrieslandnovemberuurJ
ZaltbommelGelderlandnovemberuurJ
BrunssumLimburgnovemberuurJ
CulemborgGelderlandzondag18november14:00uuurJ
DalfsenOverijsselnovemberuurJ
NieuwkoopZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
Sint-MichielsgestelBrabantJanuary 2, 1900uurJ
BoxmeerBrabantzaterdag17november uurJ
WinterswijkGelderlandzaterdag17november13:40uuurJ
BinnenmaasZuid-HollandnovemberuurJ
Krimpen aan den IJsselZuid-HollandnovemberuurJ
MolenwaardZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
LeusdenUtrechtnovemberuurJ
BestBrabantnovemberuurJ
Oost GelreGelderlandnovemberuurJ
OpsterlandFrieslandnovemberuurJ
HalderbergeBrabantnovemberuurJ
Gemert-BakelBrabantnovemberuurJ
BoxtelBrabantnovemberuurJ
BernhezeBrabantnovemberuurJ
ValkenswaardBrabant november uurJ
Hendrik-Ido-AmbachtZuid-HollandnovemberuurJ
RenkumGelderlandnovemberuurJ
NoordenveldDrenthenovemberuurJ
Echt-SusterenLimburgJanuary 2, 1900uurJ
Tietjerksteradeel / TytsjerksteradielFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
OldenzaalOverijsselnovemberuurJ
StadskanaalGroningenJanuary 2, 1900uurJ
DeurneBrabantnovemberuurJ
PapendrechtZuid-Hollandzaterdag17January 2, 190013:00uuurJ
MaassluisZuid-Hollandzaterdag17January 2, 190009:30uuurJ
EpeGelderlandzaterdag24november13:15uuurJ
Midden-DrentheDrenthenovemberuurJ
TynaarloDrenthenovemberuurJ
MeppelDrenthe november uurJ
LochemGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
TwenterandOverijsselnovemberuurJ
Bodegraven-ReeuwijkZuid-HollandnovemberuurJ
IJsselsteinUtrechtzaterdag24november10:30uuurJ
Berg en DalGelderlandnovemberuurJ
Hof van TwenteOverijsselnovemberuurJ
CoevordenDrenthenovemberuurJ
LeudalLimburgnovemberuurJ
MontferlandGelderlandnovemberuurJ
HellendoornOverijsselnovemberuurJ
BronckhorstGelderlandnovemberuurJ
GorinchemZuid-HollandnovemberuurJ
TeylingenZuid-HollandnovemberuurJ
MoerdijkBrabantnovemberuurJ
RaalteOverijsselJanuary 2, 1900uurJ
LandgraafLimburgJanuary 2, 1900uurJ
OldambtGroningennovemberuurJ
Rijssen-HoltenOverijsselnovemberuurJ
WageningenGelderlandnovemberuurJ
Geldrop-MierloBrabantJanuary 2, 1900uurJ
Oude IJsselstreekGelderlandnovemberuurJ
HellevoetsluisZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
WijchenGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
UdenBrabantJanuary 2, 1900uurJ
TielGelderlandzondag18november14:00uuurJ
Horst aan de MaasLimburgJanuary 2, 1900uurJ
ZuidplasZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
BilthovenUtrechtnovemberuurJ
NijkerkGelderlandnovemberuurJ
MijdrechtUtrechtJanuary 2, 1900uurJ
VenrayLimburgzondag18november14:30uuurJ
Peel en MaasLimburgnovemberuurJ
RhedenGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
ZevenaarGelderlandJanuary 2, 1900uurJ
Etten-LeurBrabantJanuary 2, 1900uurJ
SteenwijkerlandOverijsselnovemberuurJ
HeusdenBrabantnovemberuurJ
BerkellandGelderlandnovemberuurJ
ZwijndrechtZuid-Hollandzaterdag17november10:30uuurJ
VeldhovenBrabantzaterdag17January 2, 190013:30uuurJ
SoestUtrechtzaterdag17november13:30uuurJ
KerkradeLimburgnovemberuurJ
WaadhoekeFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
RidderkerkZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
LingewaardGelderlandnovemberuurJ
HarderwijkGelderlandzondag18november11:30uuurJ
OverbetuweGelderlandnovemberuurJ
ZutphenGelderlandzaterdag24november10:00uuurJ
WaalwijkBrabantnovemberuurJ
BarendrechtZuid-HollandnovemberuurJ
DoornUtrechtnovemberuurJ
HoutenUtrechtnovemberuurJ
Goeree-OverflakkeeZuid-HollandnovemberuurJ
WeertLimburgzondag18november14:00uuurJ
HeerenveenFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
WoerdenUtrechtzaterdag17november13:00uuurJ
De Friese Meren / De Fryske MarrenFrieslandnovemberuurJ
RijswijkZuid-HollandnovemberuurJ
KampenOverijsselzaterdag17January 2, 190009:30uuurJ
Pijnacker-NootdorpZuid-HollandnovemberuurJ
OosterhoutBrabantzondag18november12:00uuurJ
HoogeveenDrentheJanuary 2, 1900uurJ
KrimpenerwaardZuid-HollandJanuary 2, 1900uurJ
SmallingerlandFrieslandJanuary 2, 1900uurJ
DoetinchemGelderlandzaterdag17January 2, 190013:30uuurJ
BarneveldGelderlandzondag18november13:30uuurJ
RoermondLimburgnovemberuurJ
HardenbergOverijsselnovemberuurJ
Midden-GroningenGroningennovemberuurJ
LansingerlandZuid-HollandnovemberuurJ
NieuwegeinUtrechtnovemberuurJ
ZeistUtrechtzaterdag17november12:30uuurJ
VeenendaalUtrechtnovemberuurJ
MaarsenUtrechtzaterdag17november13:00uuurJ
KatwijkZuid-HollandnovemberuurJ
Bergen op ZoomBrabantzaterdag17november13:00uuurJ
Capelle aan den IJsselZuid-Hollandzaterdag17novemberuurJ
AssenDrenthezaterdag17november13:00uuurJ
VlaardingenZuid-Hollandzaterdag17novemberuurN
AlmeloOverijsselzaterdag17november12:30uuurN
GoudaZuid-Hollandzaterdag17January 2, 190010:15uuurN
LeidschendamZuid-Hollandzaterdag17november11:00uuurN
Leidschendam-VoorburgZuid-HollandJanuary 2, 1900uurN
RoosendaalBrabantzaterdag17January 2, 190013:00uuurN
SchiedamZuid-HollandnovemberuurN
MeierijstadBrabantJanuary 2, 1900uurN
HengeloOverijsselJanuary 2, 1900uurN
NissewaardZuid-HollandnovemberuurN
HeerlenLimburgnovemberuurN
Súdwest-FryslânFrieslandJanuary 2, 1900uurN
HelmondBrabantzondag18november uurN
OssBrabantzaterdag24november13:00uuurN
Sittard-GeleenLimburgnovemberuurN
DeventerOverijsselzaterdag1January 22, 190009:00uuurN
VenloLimburgnovemberuurN
DelftZuid-HollandnovemberuurN
EmmenDrenthezaterdag17January 2, 1900 uurN
WestlandZuid-HollandnovemberuurN
Alphen aan den RijnZuid-HollandnovemberuurN
EdeGelderlandzondag18november13:00uuurN
DordrechtZuid-Hollandzaterdag17January 2, 190011:30uuurN
MaastrichtLimburgzaterdag17november11:00uuurN
LeeuwardenFrieslandzaterdag17november uurN
LeidenZuid-HollandJanuary 2, 1900uurN
ZoetermeerZuid-Hollandzaterdag17november11:30uuurN
ZwolleOverijsselnovemberuurN
's-HertogenboschBrabantJanuary 2, 1900uurN
AmersfoortUtrechtzaterdag17november12:30uuurN
ArnhemGelderlandzaterdag17november13:00uuurN
EnschedeOverijsselzaterdag17January 2, 190011:00uuurN
ApeldoornGelderlandzondag18november10:00uuurN
NijmegenGelderlandzaterdag17January 2, 190013:00uuurN
BredaBrabantzaterdag17november13:45uuurN
GroningenGroningenzaterdag17november13:00uuurN
Tilburg (centrum)Brabantzondag18november10:45uuurN
EindhovenBrabantnovemberuurN
UtrechtUtrechtzondag18January 2, 190011:30uuurN
Den HaagZuid-Hollandzondag18november10:30uuurN
RotterdamZuid-Hollandzaterdag17november12:30uuurN
Almerezaterdag17november10:30uuur
Almere Buiten november uur
Almere Havenzaterdag17november11:00uuur
Amstelveenzaterdag17november10:30uuur
Amsterdamzondag18november10:00uuur
Amsterdam (IJburg)zaterdag24november13:00uuur
Amsterdam-Noordzaterdag17november10:30uuur
Andijk november uur
Anna Paulowna november uur
Appelschazaterdag17november14:00uuur
Assendelftzondag18november uur
Asten-Dorpzondag18november14:00uuur
Asten-Heusdenzondag25november14:00uuur
Avenhorn november uur
Beilen november uur
Bennekomzaterdag17november14:15uuur
Bergambachtzateardagnovember09:45uuur
Bergen (N-H)zondag18november13:00uuur
Beverwijkzaterdag17november17:30uuur
Biddinghuizen november uur
Blaricum november uur
Borculozondag18november14:30uuur
Bovenkarspelzondag18november13:00uuur
Brandevoort november uur
Breukelen november uur
Bussum november uur
Castricumzaterdag17november13:15uuur
Dalenzaterdag24november uur
De Steeg november uur
Delfgauw november uur
Den Bosch november uur
Den Haag (zuid/west)novemberuur
Den Helderzaterdag17november10:45uuur
Denekamp november uur
Dieren november uur
Dinteloordzaterdag24January 2, 190014:30uuur
Dinxperlo november uur
Dokkum november uur
Domburg november14:00uuur
Drachtenzaterdag17november13:30uuur
Driehuis november uur
Drontenzaterdag24november13:00uuur
Drunenzondag18november13:30uuur
Echt november uur
Edam november uur
Egmond aan de Hoef January 2, 1900 uur
Egmond aan Zee november uur
Egmond-Binnen november uur
Eibergenzondag18January 2, 190014:00uuur
Eindhoven (Meerhoven) January 2, 1900 uur
Ellecom november uur
Elspeetzaterdag17January 2, 1900 uur
Elstzaterdag17november16:00uuur
Emmeloordzaterdag17november13:15uuur
Empel november uur
Enkhuizenzaterdag17november13:00uuur
Franekerzaterdag17november13:30uuur
Garnwerdzaterdag24January 2, 1900 uur
Gemert november uur
Goeszaterdag17november13:00uuur
Gorredijk november uur
Goudswaard november uur
Groede January 2, 1900 uur
Groenlozaterdag17January 2, 190014:00uuur
Groenlozaterdag17november14:45uuur
Haarlemzondag18november13:00uuur
Halsterenzaterdag24January 2, 190014:00uuur
Heemskerk november uur
Heiloozaterdag24January 2, 190011:15uuur
Heinenoord november uur
Hilversum november uur
Hoek van Hollandzondag18January 2, 190013:30uuur
Hoogerheidezondag18november12:00uuur
Hoornzaterdag17november11:00uuur
Horst november uur
Huisduinen november uur
Huizen January 2, 1900 uur
Hulstzondag18november14:30uuur
IJlstzaterdag24november13:45uuur
IJmuidenzaterdag17January 2, 190012:00uuur
Jispzaterdag24november14:00uuur
Jourezaterdag17January 2, 190014:00uuur
Julianadorpzaterdag24november10:45uuur
Klimmenzaterdag24January 2, 1900 uur
Koedijk november uur
Kolhornzondag25november10:00uuur
Kruislandzondag18november13:30uuur
Kudelstaart november uur
Laag-Soerenzaterdag24January 2, 1900 uur
Langweerzaterdag17november15:15uuur
Laren January 2, 1900 uur
Leersum January 2, 1900 uur
Leeuwen november uur
Lelystadzaterdag17november10:00uuur
Lemmerzaterdag17november15:00uuur
Lepelstraatzondag18January 2, 190014:00uuur
Lichtenvoordezondag18January 2, 190014:00uuur
Lierenzondag18november13:30uuur
Limmenzondag18november13:45uuur
Loenen november uur
Loenen aan de Vechtzaterdag24november13:30uuur
Loosdrechtzaterdag17november12:00uuur
Maasdam January 2, 1900 uur
Makkumzaterdag17november14:00uuur
Medemblikzaterdag17november16:15uuur
Middelburgzaterdag17november13:30uuur
Monnickendamzaterdag17november13:20uuur
Muidenzondag18november14:00uuur
Muiderbergzaterdag24January 2, 1900 uur
Naaldwijk november uur
Naardenzaterdag24november17:30uuur
Nederhorst den Bergzaterdag17november16:30uuur
Nieuw-Beijerlandzondag18november14:00uuur
Nieuwpoortzaterdag17november12:15uuur
Nieuw-Vossemeerzondag18november12:50uuur
Nigteveldzaterdag24January 2, 190012:30uuur
Nijkerkzaterdag17november14:00uuur
Nootdorpzondag18november14:15uuur
Norgzaterdag17January 2, 190013:00uuur
Numansdorp november uur
Oog en Alzaterdag24november uur
Ooltgensplaatzaterdag24January 2, 190014:00uuur
Oosterwolde January 2, 1900 uur
Oostvoorne november uur
Opheusdenzaterdag24January 2, 190014:00uuur
Ouddorpzaterdag17november12:30uuur
Panningenzondag25november13:00uuur
Piershilzaterdag24January 2, 190010:00uuur
Pijnackerzaterdag24november uur
Purmerendzondag18January 2, 190013:30uuur
Puttershoekzaterdag24november uur
Rekken november uur
Reuver november uur
Rhijnsburg november uur
Rockanjezaterdag17January 2, 190014:00uuur
Ruurlo november uur
Santpoord-Noordzaterdag24november12:00uuur
Santpoord-Zuid January 2, 1900 uur
Schagenzaterdag24november uur
Schaijk november uur
Scheveningenzaterdag17november10:30uuur
Schipluiden november uur
Schoonhovenzaterdag17January 2, 190010:00uuur
Schoorlzondag18november13:00uuur
's-Gravenzandezaterdag24november uur
Sneekzaterdag17november14:00uuur
Spakenburgzaterdag17november uur
Spankeren January 2, 1900 uur
Spijkenissezaterdag17november12:30uuur
Spoordonk november uur
Sprang-Capelle January 2, 1900 uur
Stad aan 't Haringvlietzaterdag17november uur
Stadshagen november uur
Steenwijkzaterdag17January 2, 190013:30uuur
Stellendamzaterdag24January 2, 1900 uur
Stevensweert november uur
Terborgzaterdag24november13:30uuur
Texelzaterdag17november12:30uuur
Thornzondag18January 2, 190013:30uuur
Tienhoven november uur
Tinte november uur
Uithoornzaterdag17november uur
Urkzondag18november14:30uuur
Vaassenzaterdag17november uur
Vathorst november uur
Veghelzondag18november uur
Velpzaterdag24november14:00uuur
Velsen-Noord november uur
Velserbroek January 2, 1900 uur
Vinkeveenzaterdag17november17:00uuur
Vlijmen november uur
Voorburgzaterdag17January 2, 190013:00uuur
Vortum-Mullem January 2, 1900 uur
Vreelandzaterdag24november16:00uuur
Vreeswijkzaterdag17november12:00uuur
Vrieszaterdag17January 2, 190014:30uuur
Vrouwenpolder november uur
Warmondzaterdag24november13:00uuur
Warnsveld January 2, 1900 uur
Weespzaterdag17January 2, 190012:30uuur
Wessem november uur
Westzaanzaterdag17november17:00uuur
Willemstad november uur
Winsumnovemberuur
Wormerzondag18november14:00uuur
Wormerveerzaterdag24January 2, 190014:00uuur
Zaandamzaterdag24January 2, 190012:00uuur
Zaanstadzaterdag17november12:00uuur
Zeewolde november uur
Zierikzeezaterdag17november13:30uuur
Zuid-Beijerlandzaterdag17november13:30uuur